rodopi 728x90

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
19:10

Πρεμιέρα στη Ριζούπολη για την ΑΕΛ

E-mail Εκτύπωση PDF

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης (9/8) η κλήρωση του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκας.

Την πρώτη αγωνιστική ο Ολυμπιακός φιλοξενεί τον Λεβαδειακό στο Καραϊσκάκη, η πρωταθλήτρια ΑΕΚ υποδέχεται στο ΟΑΚΑ τον ΠΑΣ Γιάννινα ενώ στην Τούμπα κοντράρονται ΠΑΟΚ και Αστέρας Τρίπολης.

Από εκεί και πέρα ο Παναθηναϊκός έχει δύσκολη πρεμιέρα αντιμετωπίζοντας την Ξάνθη εκτός έδρας, ενώ ο Άρης που επέστρεψε στη Σούπερ Λίγκα μετά από τέσσερα χρόνια, δοκιμάζεται στην έδρα της Λαμίας.

H AEΛ στην πρεμιέρα παίζει εκτός έδρας στη Ριζούπολη με τον Απόλλωνα Σμύρνης.

Ολόκληρο το πρόγραμμα

Η 1η αγωνιστική:

Ξάνθη-Παναθηναϊκός

ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Παναιτωλικός-Ατρόμητος

Πανιώνιος – ΟΦΗ

Λαμία-Αρης

ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης

Ολυμπιακός-Λεβαδειακός

Απόλλων Σμύρνης-Λάρισα

2η αγωνιστική:

Παναιτωλικός-ΟΦΗ

Πανιώνιος-ΠΑΟΚ

Ατρόμητος-Ξάνθη

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ

Παναθηναϊκός-Λαμία

Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα

Αρης-ΑΕΛ

Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης

3η αγωνιστική:

ΟΦΗ-ΠΑΟΚ

Ξάνθη-Παναιτωλικός

ΑΕΚ-Πανιώνιος

Λαμία-Ατρόμητος

Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΛ-Παναθηναϊκός

Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα

Αρης-Λεβαδειακός

4η αγωνιστική:

Ξάνθη-ΟΦΗ

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Παναιτωλικός-Λαμία

Πανιώνιος-Ολυμπιακός

Ατρόμητος-ΑΕΛ

Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης

Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός

ΠΑΣ Γιάννινα-Αρης

5η αγωνιστική:

ΟΦΗ-ΑΕΚ

Λαμία-Ξάνθη

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

ΑΕΛ-Παναιτωλικός

Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος

Λεβαδειακός-Ατρόμητος

Αρης-Αστέρας Τρίπολης

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

6η αγωνιστική:

Λαμία-ΟΦΗ

ΑΕΚ-Ολυμπιακός

Ξάνθη-ΑΕΛ

ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός-Λεβαδειακός

Πανιώνιος-Αρης

Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα

Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός

7η αγωνιστική

ΟΦΗ-Ολυμπιακός

ΑΕΛ-Λαμία

Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ

Λεβαδειακός-Ξάνθη

Αρης-ΠΑΟΚ

ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός-Πανιώνιος

Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης

8η αγωνιστική

ΑΕΛ-ΟΦΗ

Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης

Λαμία-Λεβαδειακός

ΑΕΚ-Αρης

Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης

Πανιώνιος-Ατρόμητος

9η αγωνιστική

ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης

Λεβαδειακός-ΑΕΛ

Αρης-Ολυμπιακός

ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη

Ατρόμητος-ΠΑΟΚ

Πανιώνιος-Παναιτωλικός

10η αγωνιστική

Λεβαδειακός-ΟΦΗ

Απόλλων Σμύρνης-Αρης

ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Λαμία-Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ-Ατρόμητος

Ξάνθη-Πανιώνιος

ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός

11η αγωνιστική

ΟΦΗ-Αρης

ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός

Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ

Ατρόμητος-Ολυμπιακός

Πανιώνιος-Λαμία

Παναιτωλικός-ΑΕΚ

ΠΑΟΚ-Ξάνθη

12η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ

Αρης-Παναθηναϊκός

Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης

Απόλλων Σμύρνης-Ατρόμητος

ΑΕΛ-Πανιώνιος

Ολυμπιακός-Παναιτωλικός

Λαμία-ΠΑΟΚ

ΑΕΚ-Ξάνθη

13η αγωνιστική

ΟΦΗ-Παναθηναϊκός

Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα

Ατρόμητος-Αρης

Πανιώνιος-Λεβαδειακός

Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ-ΑΕΛ

Ξάνθη-Ολυμπιακός

ΑΕΚ-Λαμία

14η αγωνιστική

Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ

Παναθηναϊκός-Ατρόμητος

ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος

Αρης-Παναιτωλικός

Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ

Απόλλων Σμύρνης-Ξάνθη

ΑΕΛ-ΑΕΚ

Ολυμπιακός-Λαμία

15η αγωνιστική

ΟΦΗ-Ατρόμητος

Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Ξάνθη-Αρης

ΑΕΚ-Λεβαδειακός

Λαμία-Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός-ΑΕΛ

to10.gr

 

 

LITRO 2018 STO KOKKINO

coffee food 300 neo

selfhelpbanner

ski report 01

radio-300x250

bnb 300


ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΛΗΣ
 
  
ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
ΤΑΣΟΣ ΠΛΕΝΤΖΑΣ
 

ΜΑΚΕΤΕΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
 

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟ:
 

ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ:
tbnews@thessalianews.gr
 



ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ
ΤΒ NEWS M.EΠΕ
Δευκαλίωνος 1 - Λάρισα
Τηλ. 2411 115336